משרד עורכי דין דורון עמיר

משרד עורכי דין דורון עמיר, במתכונתו הנוכחית, נוסד על ידי עוה"ד דורון עמיר בשנת 1996.

כיום מונה המשרד צוות של 9 עורכי דין ו כ-  35 עובדי מנהלה ופקידים.

המשרד ממוקם בבניין עצמאי ברחוב הרצל 80 בבאר-שבע, משתרע על שטח של 300 מ"ר ובו 15 חדרים, חדרי ישיבות, חדרי המתנה, ספריה וארכיון.

עוה"ד דורון עמיר שם לו למטרה ליצור פירמת עריכת דין, אשר תספק מענה נרחב ללקוחות בישראל, תוך שימת דגש על מקצוענות ושירות ללקוח.

עורכי הדין אשר עובדים במשרד הינם מן השורה הראשונה ובעלי יכולת שירות ותקשורת גבוהים במיוחד, מלבד יכולתם המקצועית ושליטתם בתחום המשפטי עליו הם מנויים.  

המשרד מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים מגוונים בתחומי המשפט האזרחי - מסחרי, כאשר עיקר לקוחותיו הם חברות ממשלתיות, רשויות מקומיות, חברות ציבוריות, פירמות קונצרנים גדולים ובנקים.
בנוסף לעריכת חוזים וטיפול בתיקים מתחומי החברות והנזיקין על כל היבטיהם, פיתח המשרד בהדרגה התמחות מיוחדת וניסיון רב בתחום הליטיגציה המסחרית, גביית חובות, הליכי הוצאה לפועל, וכינוסי נכסים.
כיום מוכר המשרד ברחבי הארץ כמשרד מוביל בתחום הגבייה (collection ), המבצע עבור לקוחותיו גבייה יעילה, מסורה ומהירה של חובות מכל הסוגים ובהיקפים של אלפי תיקים.
הישגנו בתחום זה הוכחו על פני שנים, והביטחון ביכולתנו מאפשר לנו להעניק ללקוחותינו את  רוב השירותים בתחום הגבייה על בסיס הצלחה.
תזרים כספי הגבייה מושג באמצעות שילוב אופטימלי של מספר גורמים שהשתכללו עם השנים: המחלקה המשפטית כוללת צוות משפטי מנוסה המטפל בהיבטים המשפטיים והחוקיים של הליכי הגבייה, כולל כינוסי נכסים, מימוש משכנתאות ומשכונות והדיפת טענות החייבים; מערך מנהלי מיומן וותיק המקדם את ההליכים השונים בתיקי הביצוע של פסקי דין ושיקים חוזרים בלשכות ההוצאה לפועל; תשתית טכנולוגית ענפה ומתקדמת המאפשרת טיפול בכל היקף של  תיקי גבייה ובכל הארץ.

 

המשרד שם דגש גם על מתן יחס הוגן ואדיב בכל מגעיו עם חייבים.
גישה זו נובעת לא רק מהמודעות העמוקה לכך שיש להיזהר בכבוד כל אדם, אלא גם מההקפדה הנדרשת על שמם הטוב של לקוחותינו שבשמם אנו פועלים, וכי חייבים של היום יכולים לשוב ולהיות לקוחות בעתיד.

המשרד מתמחה בקשת רחבה של נושאים במשפט האזרחי-מסחרי המקומי והבינלאומי וזאת על מנת לתת מענה כולל, מקיף וזמין בכל תחומי המשפט ללקוחות בהתאם לצורכיהם מעת לעת.

משרדנו שם לו כמטרה ראשונה במעלה ליתן ללקוח את השירות הטוב ביותר ולכן הלקוח עומד במרכז העשייה וסביבו מיטב המוחות המייעצים לו בתחומים שונים.

מיד עם קבלת פנייתכם מועבר העניין לעורך הדין המומחה בנושא לטיפול כולל בפנייתכם, תוך נטילת אחריות המשרד כולו לקידום ההליכים הנדרשים בשיתוף פעולה מלא עמכם.

עוה"ד דורון עמיר:

"עורך הדין של היום נדרש להתמקצע, להתמחות, להתמקד ולגלות הבנה כוללת, תוך ירידה לפרטים הקטנים, בתחום המומחיות שלו.

אני מאמין כי שיטת ההתמחות, הנהוגה במשרדנו, מעניקה לכל לקוח את המומחיות הנדרשת בכל נושא מחד, לצד שירות יעיל ואדיב מאידך."

נשמח לעמוד לרשותכם בכל דבר ועניין.

כתובת המשרד:
רחוב הרצל 80, באר-שבע 84220
מספר טלפון (רב קווי) : 08-9949000
מספר פקסימיליה: 08-6289618
כתובת דואר אלקטרוני: amir@amirlaw.co.il

 

www.AmirLaw.co.il